There are a lot of flash templates .
Newsletter
Gdzie nas szukać?
Mapa dojazdu
PPHU Aktina
82-335 Gronowo Elbląskie
Przemysłowa 11c
Email: pphu.aktina@gmail.com
Tel: +48 55 236 33 53

Translate our website:

Kilka słów o nas

        Jesteśmy rodzinną firmą powstałą w 2003 roku. PPH-U Aktina, największym producentem ekologicznego papieru toaletowego w województwie warmińsko - mazurskim .

        Zajmujemy się produkcją papierów toaletowych, ręczników papierowych oraz czyściw papierowych. Nasz asortyment wykonywany jest w 100% z produktów ekologicznych. Wspieramy swą działalnością proekologiczne podejście do życia. Dbamy, o to aby nasze produkty miały najwyższą jakość w swojej klasie.

        Naszymi klientami są hurtownie oraz indywidualni odbiorcy. Dzięki spójnej polityce zarówno jakościowej jak i indywidualnym podejściu do klienta, nasze produkty cieszą się coraz większym zainteresowaniem ze strony odbiorców.

Dobra jakość naszych produktów idzie w parze z niskimi cenami.

        Gramatura papieru jak i waga rolki może być dostosowana do potrzeb klienta. Przy większych zamówieniach istnieje możliwość negocjacji cen.

        Naszą misją jest zadowolenie klientów, produkty dostarczane w możliwie jak najwyższej jakości w bardzo krótkim czasie oraz obsługa w miłej i rodzinnej atmosferze, z zachowaniem produkcji przyjaznej środowisku!Co słychać?

25 sie 2012
Dodaliśmy nowe zdjęcia naszych produktów. Znajdziesz tam między innymi ręczniki papierowe wytworzone w 100% z makulatury...
Czytaj dalej...

30 cze 2011
Wychodząc na przeciw Państwa oczekiwaniom informujemy, że od dnia dzisiejszego firma Aktina oferuje papier toaletowy w obwolucie. Ceny i sposób pakowania poniżej...
Idź i przekonaj się...

11 maj 2010
Wprowadzamy w naszym serwisie możliwość kontaktu z nami za pomocą formularza kontaktowego...
Więcej...